°C

Miastu odebrano organizację lekkoatletycznej olimpiady

fot. facebook

Wstyd, pożoga, hańba – tak odebranie Zielonej Górze Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w lekkiej atletyce ocenia Mirosław Krzyżanowski, dyrektor i trener Zielonogórskiego Ludowego Klubu Lekkoatletycznego. Przypomnijmy, olimpiada nie odbędzie się w Zielonej Górze z powodu fatalnego stanu nawierzchni obiektu lekkoatletycznego przy ul. Sulechowskiej.

Pierwotnie o przeprowadzenie imprezy starał się Gorzów, którego władze chciały budować na tę okazję nowy obiekt. Gdy stało się to niemożliwe gospodarzem miała być Zielona Góra.

Jak ocenia Mirosław Krzyżanowski, odebranie Zielonej Górze organizacji tej imprezy, to skandal:

Gospodarzem imprezy jest woj. lubuskie. Jak udało nam się ustalić konkurencje lekkoatletyczne w ramach olimpiady zostaną rozegrane w Szczecinie.

 

 

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.