°C

Modernizacja roku w Rzepinie

UM Rzepin
 

Renowacja i przebudowa rynku miejskiego w Rzepinie została zgłoszona do konkursu Modernizacja Roku. Najlepsze przebudowy są honorowane statuetką i tytułem laureata. Od dwudziestu jeden lat temu najciekawsze dokonania polskich budowlańców w zakresie modernizacji, remontów, renowacji czy adaptacji są honorowane laurem dla inwestorów, wykonawców, jak i projektantów modernizacji.

– Przebudowa i modernizacja naszego rynku zostały zgłoszone do konkursu i liczymy na sukces, przy pomocy naszych mieszkańców – mówi Kamil Michniewicz, rzecznik urzędu miasta w Rzepinie.

 

 

Wydarzeniem podsumowującym kolejne edycje Konkursu jest wręczenie nagród i wyróżnień, które odbywa się z udziałem przedstawicieli ministerstw w salach Zamku Królewskiego w Warszawie.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku