°C

Egzamin w SP 7 w Zielonej Górze

fot. S. Kordyjalik

Punktualnie o 9.00, bez jakichkolwiek problemów, rozpoczął się trzeci dzień egzaminów ósmoklasistów w szkole podstawowej nr 7 w Zielonej Górze. Do rozwiązywania zadań z nowożytnego języka obcego przystąpiło 103 uczniów.

Wszyscy byli przekonani, że angielski i niemiecki, bo z tych języków zdają uczniowie „siódemki”, to prosty egzamin, więc nastroje były dobre.

 

 

Liliana Witczuk – Kamieniarz, dyrektorka SP7 powiedziała, że egzamin udało się przygotować dzięki wysiłkowi bardzo wielu osób, bo sytuacja jest trudniejsza niż w minionych latach.

 

 

W zależności od orzeczeń, jakie otrzymali uczniowie z poradni psychologiczno – pedagogicznych, egzamin trwa 90 lub 135 minut.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.