°C

Ponad 2 tysiące psów na zielonogórskich wystawach

fot. A. Adaszyńska

Od dziś do niedzieli w Zielonej Górze wystawy psów. Jako pierwsze na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zaprezentują się przedstawiciele czterech ras terierów typu bull, łącznie około 300 psów.

 Jutro odbędzie się wystawa krajowa a w niedzielę zielonogórska jubileuszowa wystawa z okazji 40-lecia istnienia oddziału Związku Kynologicznego – mówił przewodnicząca Iwona Piątkowiak:

W każdej z weekendowych wystaw weźmie udział ponad tysiąc psów.

Organizację zmagań psów rasowych Związek Kynologiczny traktuje też jako okazję do edukacji i promowanie zakupów zwierząt w zarejestrowanych hodowlach:

Wystawa odbędzie się w hali tenisowej. Zmagania owczarków niemieckich będą miały miejsce na wydzielonym ringu w ujeżdżalni.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.