°C

Specjalna nagroda SDP dla naszego dziennikarza!

fot. SDP
 

Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich nagrodziło naszego radiowego kolegę Cezarego Galka za organizację konkursu "W drodze do Niepodległej". Nagrodę Specjalną Zarządu Głównego SDP wręczono podczas dorocznej gali Nagród SDP w Warszawie.

Ogólnopolski Radiowy Konkurs Dziennikarski „W drodze do Niepodległej” zaproponowaliśmy jesienią ubiegłego roku radiowcom z całej Polski. Szukaliśmy najlepszych reportaży i dokumentów radiowych poruszających temat polskiej drogi do niepodległości. Tą inicjatywą chcieliśmy uczcić stulecie odzyskania przez Polskę Niepodległości. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Zgłosiło się kilkudziesięciu twórców z całego kraju.

Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich postanowiło nagrodzić tę inicjatywę. Nagrodę Specjalną odebrał pomysłodawca konkursu Cezary Galek. SDP podkreśliło godną wyróżnienia wzorcową organizację Ogólnopolskiego Radiowego Konkursu Dziennikarskiego „W drodze do Niepodległej” na najlepszy reportaż, dokument radiowy poruszający temat polskiej drogi do niepodległości.

Specjalna nagroda SDP dla naszego dziennikarza! | Radio Zachód


- KAMPANIA SPOŁECZNA -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku