°C

Nie będzie wspólnego Święta Bzów

Fot. Marcin Kula.

W tym roku nie będzie wspólnej organizacji Święta Bzów w Siedlisku i Bytomiu Odrzańskim, co miało miejsce już dwa razy. Powodem jest konflikt jaki powstał na tle ubiegłorocznych wyborów samorządowych pomiędzy Fundacją Karolat, a władzami Bytomia Odrzańskiego.

Strony nie porozumiały się w tej kwestii i zorganizują dwa oddzielne festyny. – 11 maja odbędzie się święto Bytomia Odrzańskiego – powiedział burmistrz Jacek Sauter:
 
 
Święto Bzów w Siedlisku odbędzie się 5 maja. Przypomnijmy, że Zarząd Fundacji Karolat zarzucił burmistrzowi Bytomia Odrzańskiego, że ten, pomimo wcześniejszej umowy, pomagał w kampanii wyborczej wójtowi Siedliska. Natomiast prezes fundacji Agnieszka Adamów – Czaykowska, w drugiej turze wyborów, przegrała z obecnym wójtem Siedliska.
Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.