°C

Maturalne odliczanie

fot. Pixabay
 

Zielonogórscy maturzyści odliczają dni do rozpoczęcia egzaminów. W tym tygodniu, w czwartek, minął termin składania ostatecznych deklaracji dotyczących przedmiotów, które będą zdawać na maturze.

Uczennice zielonogórskiego Ekonomika przyznają, że stres już jest:

W tym roku egzaminy maturalne rozpoczną się 6 maja. Mówi Agnieszka Siembida, nauczycielka języka polskiego i wiedzy o społeczeństwie:

W Ekonomiku do matury w tym roku przystąpi około 200 osób – wylicza wicedyrektor Renata Muszkieta – Stawczyk:

Maturzyści obowiązkowo zdają trzy egzaminy na poziomie podstawowym z języka polskiego, języka obcego i matematyki. Każdy absolwent musi też wybrać co najmniej jeden przedmiot dodatkowy do zdawania na poziomie rozszerzonym. Ogłoszenie wyników matur – 4 lipca.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku