°C

Nieskuteczni akademicy polegli z Grunwaldem

fot. Marek Staniszewski

To miał być mecz nie za trzy, ale za sześć punktów. W pierwszej lidze piłkarzy recznych AZS UZ podejmował w Zielonej Górze sąsiada w tabeli Grunwald Poznań i przegrał 21:27.

Goście przed meczem mieli 16 punktów, a zielonogórzanie – dwa mniej. Od początku jednak spotkanie przebiegało pod kontrolą Grunwaldu. Do przerwy poznaniacy prowadzili 16:13, a po zmianie stron ich przewaga systematycznie rosła. Nieźle w ekipie zielonogórskiej prezentował się rozgrywający Adrian Franaszek i bramkarze Maciej Jarszak i Maciej Hady. To jednak za mało na doświadczony zespół Grunwaldu. Nie pomogła niezła gra w obronie ekipy zielonogórskiej, bo pod bramką Grunwaldu – akademicy byli nieskuteczni, a ponadto popełnili sporo błędów własnych i stąd wysoka porażka:

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.