°C

Sala w Leśniowie Wlk. rośnie jak na drożdżach

fot. S. Kordyjalik

W bardzo dobrym tempie, przekraczającym plan wynikający z umowy, powstaje sala sportowa prze szkole w Leśniowie Wielkim. Sala, którą obecnie wykorzystuje placówka nadaje się jedynie do prostych zajęć fizycznych, nie ma natomiast mowy o przeprowadzeniu gier.

– Prace przy budowie sali gimnastycznej trwają od września i uczniowie, nauczyciele, rodzice, ale także władze gminy cieszą się, bo wkrótce lekcje wychowania fizycznego będą na poziomie XXI wieku – mówi Piotr Iwanus, burmistrz Czerwieńska.

 

 

Sala w całości wykonywana jest z gminnych pieniędzy. Samorząd Czerwieńska wystąpił o częściowe wsparcie inwestycji z pieniędzy pochodzących z rezerwy wojewody. W ubiegłym roku się nie udało, ale w ladze Czerwieńska w tym roku ponowiły prośbę.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.