°C

Nadal walczą o zjazdy na A18

fot. Porozumienie A18
 

Ucichła nieco sprawa wspólnej akcji samorządów Wymiarek i Iłowej w sprawie budowy zjazdów na autostradę A18 w Lubieszowie. To wynik wyborów samorządowych, zmienił się bowiem wójt w Wymiarkach, jak i rozpisania konkursu na przebudowę drugiej nitki drogi nr 18, a przez to podniesienie jej parametrów do standardu drogi ekspresowej.

– Zapewniam, że z moim poprzednikiem zgadzam się w całej rozciągłości, że zjazd w Lubieszowie musi powstać i będę w tej sprawie współpracował z Iłową – zapewnia Lech Miszewski, wójt Wymiarek:

 

 

Efektem wizyty u posła Jacka Kurzępy jest zapowiedź wizyty w Wymiarkach Jerzego Kwiecińskiego, ministra infrastruktury i rozwoju. Minister odwiedzi Wymiarki 28 lutego lub 7 marca. Pomoc obiecał też prezes konwentu euroregionu Sprewa-Nysa-Bóbr Czesław Fiedorowicz.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku