°C

Thriller i kanalizacja

Źródło: Pixabay
 

Budowa kanalizacji w Gozdnicy jest frapująca, z elementami thrillera. Miasto samodzielnie nie jest w stanie wybudować kanalizacji, bo ma zbyt skromny budżet. Złożyło więc wniosek do RPO o dofinansowanie inwestycji. Mając wszystkie pozwolenia, dokumentację i rozstrzygnięty przetarg, miasto przystąpiło do inwestycji, nie mając pewności, że dofinansowanie otrzyma.

– Udało się, bo w przeciwnym wypadku to byłaby katastrofa dla naszego samorządu – przyznaje Krzysztof Jarosz, burmistrz Gozdnicy.

 

 

To drugi etap budowy sieci kanalizacyjnej w Gozdnicy. Zbudowanie liczącego 8 kilometrów rurociągu, wraz z elementami niezbędnymi do jego funkcjonowania, będzie kosztować miasto 8,7 mln złotych netto.


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku