°C

Podstrefa KSSSE powstała w Witnicy

UMiG Witnica
 

To wielka szansa na przyciągnięcie do Witnicy dużych inwestorów.

Dzięki staraniom Burmistrza Dariusza Jaworskiego, Rada Ministrów wydała rozporządzenie, w którym w obszar Kostrzyńsko – Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej włączono tereny przy ul. Stalowej w Witnicy.

Decyzją rządu powstała też Podstrefa Witnica. Zarządzać będzie nią KSSSE.  Zwolnienia podatkowe, oferowane przez KSSSE będą dużym magnesem dla firm chcących zainwestować w Polsce, a przy tym działka ta była nagrodzona tytułem ,,Grunt na Medal” przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu jako najlepsza lokalizacja biznesowa w Lubuskiem. Jest ona w pełni uzbrojona, z dogodnym dojazdem i gotowa do sprzedania jej inwestorowi od zaraz.

– Chcemy w ten sposób zachęcić potencjalnych inwestorów – mówi kierownik Wydziału Gospodarki Gruntami Urzędu Miasta i Gminy Witnica:

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku