°C

Waldemar Sługocki

Jedna odpowiedź do “Waldemar Sługocki”

  1. Przykro mi bardzo, ale tego co mówi Pan Senator nie dało się słuchać, a Pan redaktor chyba nie był do tej rozmowy przygotowany i dlatego gość życzył i mówił co było mu wygodne. Mnie np. interesuje rzeczywisty rozwój regionu, a nie jakieś liczby, procenty ogólniki. Tak, S3 to potężna inwestycja, ale czy będzie most w Pomorsku? Jego budowa to przecież niesamowity impuls do rozwój tego obszaru – gospodarka, turystyka, wypoczynek, rekreacja. A najwięcej zyskałaby sama Zielona Góra. Oczywiście także wszyscy mieszkający po prawej stronie Odry, dojeżdżający do pracy w Zielonej Górze.
    A co np. z gospodarką śmieciową? Na ten temat żadnego zdania, a przecież ten problem nabrzmiewa. Co w ogóle z ochroną środowiska?
    Co z zaniedbanymi często jeszcze wioskami bez kanalizacji, bez chodników, bez przyzwoitych dróg, Przecież oni – mieszkańcy tych wsi – też płacą podatki, ale muszą się bardzo prosić, by cokolwiek na ich rzecz zrobiono.
    Takiego ogólnego gadania o funduszach, bezrobociu, wzroście, ludzie maja dosyć. Chcą wiedzieć co i kiedy mieć będą i na co realnie mogą liczyć, a tego tak naprawdę nikt nie wie, bo nie wiadomo jakie będą pieniądze. Warszawa nakłada na samorządy dodatkowe obciążenia finansowe i umywa ręce nie dając środków na ich realizację. Mało tego – pieniądze zabiera, co uniemożliwia samorządom dynamiczny rozwój obszarów nie tylko miejskich, ale głownie wiejskich.
    I to by było na tyle. Nara.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.