°C

Lubuszanie w Wielkim Marszu Niepodległości

 

Ponad 200 tys., tylu uczestników wg. wstępnych danych bierze udział w Marszu Niepodległości w Warszawie. Wśród nich wielu Lubuszan, którzy przyjechali by wziąć udział w patriotycznej demonstracji.

Swoją reprezentację w stolicy ma Stowarzyszenie Rota i Ruch Narodowy. Tuż przed rozpoczęciem marszu, na rondzie Romana Dmowskiego, rozmawialiśmy z Aldoną Dajworską:

 

 

Wyjazd do stolicy zorganizowało również Stowarzyszenie Lubuszanie dla Rzeczpospolitej. Rozmawiamy z prezesem stowarzyszenia, Tomaszem Naruszewiczem:

 

 

W marszu udział biorą również lubuscy parlamentarzyści. Tak o swoim udziale w wydarzeniu mówił Marek Ast z Prawa i Sprawiedliwości:

 

 

 

 

 


- KAMPANIA SPOŁECZNA -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku