°C

Co ze sprawą pobicia trzech mieszkańców Skwierzyny przez amerykańskich żołnierzy?

fot. Zbigniew Bodnar
 

Pięciu amerykańskich żołnierzy stacjonujących w Skwierzyny pobiło - na początku pażdziernika - trzech mieszkańców miasta

Do zdarzenia doszło 5 października w godzinach wieczornych. Tę informację potwierdziła wówczas Radiu Zachód, zastępca prokuratora rejonowego w Międzyrzeczu Renata Szynczewska. Dzisiaj wiadomo, że sprawę pobicia, przejęła Prokuratura Okręgowa d/s Wojskowych w Poznaniu – mówi rzecznik prokuratury Okręgowej w Gorzowie Roman Witkowski:

 

Mimo kilkukrotnych prób, nie udało nam się skontaktować z prokuraturą w Poznaniu. Z nieoficjalnych informacji uzyskanych przez Radio Zachód wynika, że nietrzeźwi żołnierze amerykańscy, pobili – w tym jednego ciężko- trzech mieszkańców Skwierzyny. Najciężej pobity przewieziony wówczas został, do szpitala w Międzyrzeczu.

fotografia żołnierzy amerykańskich nie przedstawia domniemanych sprawców pobicia – są to przypadkowo sfotografowani żołnierze.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku