°C

Amerykanin poprowadzi KFA Wataha w LFA1

fot. Jakub Lesiński
 

Michael Ray Sholars został nowym głównym trener Klubu Futbolu Amerykańskiego Wataha Zielona Góra, który przyszłym sezonie zagra w najwyższej w Polsce klasie rozgrywkowej - LFA1.

Amerykanin, który podpisał trzyletni kontrakt ma bogate doświadczenie w pracy szkoleniowej. Wcześniej pracował z zespołami w Norwegii, Danii, Niemczech, Egipcie, Niemczech, Czechach i Wielkiej Brytanii. Przyjaciele mówią na niego „Mike”. Zdobył w sumie pięć tytułów mistrzowskich, w różnych krajach.

O zmianie na stanowisku trenera mówi prezes Watahy, Tomasz Pasiuk:

O nowym szkoleniowcu wypowiedział się także ustępujący główny trener KFA Wataha, Krystian Wójcik:

To początek zmian w zielonogórskiej drużynie, która kilka dni temu oficjalnie poinformowała o przyjęcia zaproszenia do gry w LFA1.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku