°C

Dzieci z „Jaskółki” w Zielonej Górze i Ochli

A.Dobosiewicz
 

Dzieci ze świetlicy „Jaskółka”, która istnieje przy gorzowskim hospicjum św. Kamila, były na wycieczce. Tym razem pojechały do Zielonej Góry i Ochli.

W jednej z dwóch stolic naszego województwa podopieczni świetlicy zobaczyli najbardziej charakterystyczne dla Zielonej Góry miejsca, między innymi deptak i palmiarnię. Natomiast w skansenie w Ochli dzieci zwiedziły skansen i wzięły udział w warsztatach.

Świetlica „Jaskółka” działa przy Hospicjum świętego Kamila w Gorzowie. Podopieczni świetlicy to dzieci osierocone oraz dzieci, które w swoim najbliższych otoczeniu mają osoby zmagające się z ciężką chorobą, głównie chorobą nowotworową. Zajęcia w świetlicy odbywają się w każą środę, początek o godzinie 16.00. Udział jest bezpłatny.


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku