°C

Trojaczki w szpitalu w Zielonej Górze

fot. Marta Czechowska
 

Błażej, Damian i Pola - w zielonogórskim szpitalu na świat przyszły trojaczki.

 Maluchy urodziły się 29 stycznia, o godzinie dziesiątej dwie, trzy i cztery. Rodzice, Anna i Przemysław z Żar, nie spodziewali się aż takiego szczęścia i niespodzianki:

 

To, że ciąża jest  mnoga, było wiadomo już w czwartym tygodniu ciąży – zdjęcie USG nie zostawiło wątpliwości – dodaje pani Anna. Na rodzeństwo w domu czeka starszy brat:

 

Trojaczki urodziły się w 34 tygodniu ciąży przez cesarskie cięcie. Ciąża trojacza zdarza się rzadko, statystycznie raz na 6 tysięcy porodów – mówi dr Sławomir Gąsior, kierownik Klinicznego Oddziału Położniczo-Ginekologicznego:

 

Mama i maluchy czują się dobrze, niebawem wychodzą ze szpitala do domu.

 

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku