°C

Co pozostało – wystawa o pamięci

A.Dobosiewicz

„Co pozostało” - tak zatytułowana jest wystawa, której wernisaż odbędzie się dziś w galerii Miejskiego Ośrodka Sztuki w Gorzowie. Punktem wyjścia do wystawy było pytanie o zawodność pamięci zainspirowane twórczością urodzonej w Landsbergu pisarki Christy Wolf.

– Artyści młodego pokolenia odnoszą się do tematu za pomocą własnych narzędzi i z perspektywy indywidualnych wspomnień – mówi kurator wystawy, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sztuki Marta Gendera:

Wernisaż wystawy zaplanowano dziś na godzinę 18.00. Wystawie towarzyszyć będą różne wydarzenia. 20 września odbędzie się spotkanie z dziennikarzem, publicystą i pisarzem Edwinem Bendykiem, a 22 września z Zespole Szkół Ekonomicznych w Gorzowie zaplanowano spotkanie z historykiem i regionalistą Robertem Piotrowskim.

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.