°C

Chomski i Zmarzlik przed Wielkim Finałem

fot.R.Rachlewicz

Już w niedzielę, na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie Wlkp., odbędzie się pierwszy finałowym mecz PGE Ekstraligi.

Żużlowcy miejscowej Cash Broker Stali, w pierwszym spotkaniu o złote medale Drużynowych Mistrzostw Polski, zmierzą się z Fogo Unią Leszno.

Dzisiaj trener gorzowskiej drużyny Stanisław Chomski oraz lider Stali Bartosz Zmarzlik spotkali się z dziennikarzami na przedmeczowej konferencji prasowej.

Rozgrywany w Gorzowie Wlkp. w rundzie zasadniczej mecz tych dwóch zespołów zakończył się remisem. Trener Chomski zauważa jednak, że od tamtego spotkania minęło wiele czasu:

Drużyna z Leszna broni mistrzowskiego tytułu i dysponuje silnym składem. Nie oznacza to jednak, że leszczynianie nie są do pokonania:

Opinię trenera podziela Bartosz Zmarzlik:

Co przez ten tydzień robił Bartosz Zmarzlik?

Bartosz Zmarzlik ten tydzień ma wolny od zawodów, ale w lidze szwedzkiej startował Martin Vaculik. Słowak zdobył w 4 wyścigach tylko 1 punkt, ale trener Chomski uspokaja kibiców Stali:

W niedzielnym meczu w składzie Stali w miejsce Linusa Sundstroema pojawi się Grzegorz Walasek:

Jaki wynik chciałby uzyskać w najbliższym meczu trener Stali?:

Zarówno trener Stanisław Chomski Chomski, jak i Bartosz Zmarzlik mają już w swoim dorobku złoty medal DMP. Mimo to obaj podchodzą do pojedynków z Unią z nadzieją na wywalczenie najwyższego miejsca na podium i zachęcają kibiców, aby w każdy możliwy sposób wspierali drużynę Stali:

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.