°C

Odwołanie wiceprzewodniczącego szprotawskiej rady

Fot. Marek Turowski.
 

Radny Władysław Sobczak został odwołany z funkcji wiceprzewodniczącego Rady Miasta i Gminy Szprotawa. Radni zarzucili mu, że jego działania psują wizerunek miejscowego samorządu.

– W ostatnim czasie straciliśmy do radnego Sobczaka zaufanie – powiedział radny Jerzy Chmara:
 
– Jest to decyzja typowo polityczna, bo jestem szefem klubu radnych burmistrza Józefa Rubachy. A wiadomo, że jego opozycja w radzie ma swojego kandydata na włodarza miasta – powiedział radny Władysław Sobczak.
 
 
Powodem konfliktu był także brak zgody naszego klubu radnych na przyznanie Wadimowi Tyszkiewiczowi, prezydentowi Nowej Soli, tytułu Honorowego Obywatela Szprotawy – dodał radny Sobczak.

- KAMPANIA SPOŁECZNA -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku