°C

Radość przedwczesna. Odpady nadal w Parku Zastal

 

Czy z terenu Parku Zastal zniknęło nielegalne składowisko odpadów? Prezydent miasta poinformował na swoim profilu społecznościowym, że dwie działki przy firmie recyklingowej zostały oczyszczone. Radio Zielona Góra postanowiło sprawdzić jak jest w rzeczywistości. Na filmie z naszego drona widać, że odpady nadal są magazynowane przed halą. Zniknęła jedynie niewielka ich część.

Rozczarowania nie kryje Joanna Liddane z Ruchu Miejskiego Zielona Góra. W jej ocenie prezydent manipuluje informacjami o działaniach w tej sprawie:

 

 

 – Sprawa nie jest załatwiona jak należy – dodaje Jacek Budziński. W ocenie radnego Prawa i Sprawiedliwości sortownia w ogóle nie powinna być umiejscowiona na terenie Zastalu:

 

 

Film z aktualnej sytuacji w Parku Zastal i rzeczywistej ilości odpadów gromadzonych poza halą prezentujemy na naszej stronie www.

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku