°C

Odpoczywamy w drodze

Fot. M.Poniedziałek
 

Przy S3 jest 5 MOP-ów.

Wracając z urlopowego wypoczynku – pamiętajmy też o przerwach w podróży. Zmęczenie  często prowadzi do wypadku. Na 170 km odcinku lubuskiej S3 jest  pięć Miejsc Obsługi Podróżnych. MOP-y to parkingi wyposażone w toalety oraz miejsca do odpoczynku. Na niektórych jest tzw. mała gastronomia.

Jadąc z południa w Lubuskiem są MOP-y:  LISINY między Nowym Miasteczkiem a Nową Solą, RACULA k/ Zielonej Góry,  KĘPSKO za Sulechowem,  POPOWO przed Skwierzyną oraz MARWICE za Gorzowem.

Na 250 km odcinku lubusko -wielkopolskiej autostrady A2 Świecko – Konin są 22 parkingi. Krótką przerwę w podróży możemy wykorzystać na kawę, rekreację oraz dotankowanie pojazdu.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku