°C

Rejs Kuną do Kostrzyna nad Odrą

fot. RG
 

Już jutro kolejna szansa na rejs lodołamaczem. W niedzielę kuna popłynie do Kostrzyna nad Odrą. Wycieczka na pokładzie zabytkowego statku rozpocznie się o godzinie 9.

Rejsy lodołamaczem kuna są systematycznie organizowane od listopada, ale do Kostrzyna zabytkowy statek popłynie pierwszy raz. Rejs potrwa 4 godziny dlatego warto się do niego odpowiednio przygotować, mówi Łukasz Burak, prezes Stowarzyszenia Wodniaków Przystań Gorzów:

Uczestnicy rejsu do Kostrzyna mogą liczyć na niezapomniane widoki, których na co dzień nie widać jadąc zwykłą drogą.

W niedzielę kuna nie będzie płynąć w drogę powrotną do Gorzowa. Z Kostrzyna będzie można wrócić skomunikowanym ze statkiem pociągiem POLREGIO. Liczba miejsc na pokładzie lodołamacza jest ograniczona. Osoby, które chcą popłynąć do Kostrzyna powinny się wcześniej zgłosić za pośrednictwem Facebooka. Na stronie Lodołamacza Kuna są też szczegółowe informacje dotyczące rejsu.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku