°C

Studniówka w III LO

Fot. O.Kaczyńska
 

Wczorajszy wieczór był wyjątkowy dla tegorocznych maturzystów III Liceum Ogólnokształcącego, którzy wczoraj bawili się na studniówkowej imprezie. Dzięki temu mogli odetchnąć przed zbliżającym się egzaminem dojrzałości.

Wybuch pandemii pokrzyżował wiele planów oraz znacząco utrudnił naukę uczniom. Niemożliwe stały się wycieczki szkolne, połowinki i niestety bale maturalne. W tym roku jednak maturzyści III LO w Zielonej Górze mieli możliwość zorganizowania własnej studniówki. Jest to pierwsza szkoła w naszym mieście, która po wybuchu epidemii zdecydowała się urządzić przyjęcie.

Wszyscy chcemy zaznać trochę tej normalności, szczególnie młodzi ludzie, którzy dopiero w tę dorosłość wchodzą – mówi Zbigniew Kościk, dyrektor liceum:

Tegoroczni maturzyści od dwóch miesięcy intensywnie przygotowywali się do studniówki:

Zabawa odbyła się  zgodnie ze wskazaniami Ministerstwa Zdrowia, a 90% maturzystów biorących udział w zabawie było zaszczepionych.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku