°C

Wschowa w drugim etapie plebiscytu „Świeć z Energą”

Fot. Marek Turowski.
 

Dziś rozpoczął się drugi etap Plebiscytu Miast "Świeć z Energą". O dobroczynne nagrody od Energi z Grupy ORLEN, rywalizuje 16 najładniej oświetlonych miejscowości Polski, po jednej z każdego województwa. Województwo lubuskie reprezentuje Wschowa, która w pierwszej turze pokonała m.in. Nową Sól i Gorzów.

 – Po raz trzeci z rzędu wygraliśmy regionalny etap plebiscytu i wygraliśmy sprzęt AGD o wartości 10 tysięcy złotych – powiedział burmistrz Konrad Antkowiak:

Tytuł Świetlnej Stolicy Polski i dodatkowa pula sprzętu AGD o wartości 40 tys. zł trafi do miasta, które wygra plebiscyt. Głosowanie potrwa do 25 stycznia.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku