°C

Nowy wóz dla OSP Osowa Sień

Fot. Marek Turowski.
 

Średni wóz bojowy na podwoziu Volvo trafił dziś do jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Osowej Sieni. Uroczystość przekazania pojazdu odbyła się we Wschowie.

 – Do tej pory mieliśmy 30 – letniego Jelcza, który często się psuł i był niebezpieczny, ale teraz mamy nowoczesny samochód – powiedział druh Krzysztof Michalewicz:

– Wóz kosztował 800 tysięcy złotych, a my dołożyliśmy 250 tysięcy złotych – powiedział Konrad Antkowiak, burmistrz Wschowy:

– Dążymy do tego, aby nasze jednostki strażackie były nowoczesne – powiedział starszy brygadier Patryk Maruszak, komendant wojewódzki PSP w Gorzowie:

– W ostatnich latach do lubuskich strażaków ochotników trafiły 64 nowe wozy bojowe – poinformował Władysław Dajczak, Wojewoda Lubuski, który uczestniczył w dzisiejszej uroczystości.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku