°C

Wiceminister Grzegorz Piechowiak w Kostrzynie

Fot. Piotr Wiśniewski
 

Grzegorz Piechowiak, wiceminister rozwoju nadzorujący strefy ekonomiczne, odwiedził Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefę Ekonomiczną.

Celem wizyty było między innymi podsumowanie wyniku inwestycyjnego z ubiegłego roku, który jak się okazuje, jest dla naszej regionalnej strefy rekordowy, a także dla Polskiej Strefy Inwestycyjnej. Mówi Grzegorz Piechowiak.

Były wiceprezes KSSSE Stanisław Iwan w obecności wiceministra podsumował swoją sześcioletnią pracę w zarządzie Strefy.

Sukces inwestycyjny strefy cieszy również Prezesa Zarządu Strefy w Kostrzynie. Mówi Krzysztof Kielec.

Członek Zarządu KSSSE Andrzej Kail realizuje w strefie nowe zadania powierzone mu przez Zarząd w minionym roku.

Spotkanie z wiceministrem Grzegorzem Piechowiakiem zakończyło się wręczeniem byłemu wiceprezesowi Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Stanisławowi Iwanowi, Krzyża Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski nadanego przez Prezydenta Andrzeja Dudę.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku