°C

Noc Biologów w Centrum Przyrodniczym w Zielonej Górze

fot. Marta Czechowska
 

Niemal 40 uczelni i placówek przyrodniczych z całej Polski weźmie dziś udział w 11. Nocy Biologów. Wśród nich jest m.in. Centrum Przyrodnicze w Zielonej Górze, które już od godz. 16.00 zaprasza do swojej siedziby przy ul. Dąbrowskiego.

Jak zaznacza kierowniczka placówki, dr Krystyna Walińska, na wszystkich chętnych czeka wiele atrakcji, a w programie m.in. gra terenowa na temat dawnego bartnictwa, a także zajęcia laboratoryjne:

Ze względu na sytuację pandemiczną liczba osób, które będą mogły wziąć udział w tegorocznej Nocy Biologów w Centrum Przyrodniczym w Zielonej Górze została mocno ograniczona.

– Lepiej więc przyjść trochę wcześniej lub zarezerwować sobie miejsce w systemie rezerwacji on-line – dodaje Krystyna Walińska:

Dodajmy, że w 11. Nocy Biologów bierze też udział Uniwersytet Zielonogórski, który przygotował dla zainteresowanych wykłady on-line. Mimo nazwy imprezy odbywać się one będą przez cały dzień, a szczegóły na stronie internetowej uczelni oraz na www.nocbiologow.pl

 

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku