°C

Poklatkowe życie w czasie ferii

graf. SOK Sulęcin
 

Placówki kultury prześcigają się w pomysłach na organizację czasu dzieci w czasie ferii. Dominują tradycyjne zajęcia, ale są tez takie, które przygotowano na feryjny czas. Tak właśnie jest w Sulęcińskim Ośrodku Kultury, który ma ciekawą propozycję.

– W pierwszym tygodniu ferii chcemy, aby dzieci na warsztatach stworzyły figurki, dekoracje, przedmioty czy kwiaty. Ale to dopiero początek zabawy – tłumaczy Jacek Sikora z SOK w Sulęcinie.

Jacek Sikora przyznaje, że takiego projektu w Sulęcińskim Ośrodku Kultury jeszcze nie było i dodaje, że instruktorzy z deszczykiem emocji czekają na jego koniec.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku