°C

Pucharowy rywal niebawem przyjedzie do Zastalu!

fot. Energa Basket Liga
 

Koszykarze Enei Zastalu BC Zielona Góra poznali rywala w I rundzie Pucharu Polski. W ćwierćfinale turnieju rozgrywanego w dniach 17-20 lutego w Lublinie spotkają się z gospodarzami - Polskim Cukrem Pszczółką Startem. Wiadomo też, że z tym samym przeciwnikiem zespół trenera Olivera Vidina rozegra swój najbliższy ligowy mecz i to już w czwartek, 20 stycznia w hali CRS.

To spotkanie miało odbyć się w ramach 27. kolejki Energa Basket Ligi dopiero pod koniec marca. Dlaczego więc zagrają szybciej? Sytuację wyjaśnia generalny menager zielonogórskiego klubu, Kosma Zatorski:

Ponadto Energa Basket Liga ogłosiła, że nowy termin zaległego wyjazdowego meczu Zastalu z Grupą Sierleccy Czarnymi Słupsk to 10 marca.

Ćwierćfinałowe pary Pucharu Polski w Lublinie:

Anwil Włocławek – King Szczecin (17 lutego, 18.00)
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin – Enea Zastal BC Zielona Góra (17 lutego, 20.30)
Twarde Pierniki Toruń – Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski (18 lutego, 18.00)
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk – WKS Śląsk Wrocław (18 lutego, 20.30)

Układ par półfinałowych:

Anwil lub King – Start lub Zastal (19 lutego, 15.00)
Twarde Pierniki lub Stal – Czarni lub Śląsk (19 lutego, 19.00)

Finał zaplanowano na 20 lutego na godz. 18.00. W zeszłym roku PP zdobył Zastal.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku