°C

Nowy zastępca burmistrza Witnicy

fot. UM Witnica
 

Lubomir Fajfer został nowym zastępcą burmistrza Witnicy. Rozpoczął pracę z początkiem miesiąca. Ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych zarówno w administracji jak i w biznesie.

– Dla mojego zastępcy mam ściśle określone zadania – mówi Dariusz Jaworski, burmistrz Witnicy.

Lubomir Fajfer podkreśla, że głównym elementem pracy na stanowisku zastępca burmistrza Witnicy będzie pozyskiwanie środków zewnętrznych i inwestycje gminne, ale zakres jego działań będzie znacznie szerszy.

W swojej działalności zawodowej Lubomir Fajfer był m.in. zastępcą Dyrektora Generalnego Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego, dyrektorem Biura Wojewody oraz szefem kilku wydziałów urzędu.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku