°C

Wypadek na S3. Trasa jest zablokowana

redakcja gorzowska
 

Przed godz. 16 służby otrzymały informację, że na drodze ekspresowej S3 ze Szczecina do Gorzowa na wysokości Lubiszyna samochód osobowy z niewiadomych przyczyn uderzył w samochód służby drogowej. 34 - latka jadąca samochodem osobowym oraz podróżujące z nią dziecko w wieku 8 lat doznali urazu głowy. Drogowcom nic poważnego się nie stało - podają służby. Na miejscu jest pogotowie ratunkowe, straż pożarna oraz policja, która będzie wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia.

 Droga S3 w kierunku Gorzowa jest zablokowana. Najlepiej wybierać trasy alternatywne. Na razie nie wiadomo ile potrwają utrudnienia.

[AKTUALIZACJA]

Jak podaje  GDDKiA  jeden pas ruchu został odblokowany. 

[AKTUALIZACJA]

Oba pasy ruchu zostały odblokowane – podaje GDDKiA.

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku