°C

Aktorzy Lubuskiego Lata Filmowego okiem Tomasza Gawałkiewicza

M.Gadomski, źródło: T.Gawałkiewicz
 

Okiem obiektywu śledził początki karier takich aktorów jak: Agnieszka Wagner, Grażyna Szapołowska, Barbara Brylska, Olgierd Łukaszewicz, Jerzy Stuhr czy Tadeusz Łomnicki.

Jednym z elementów Lubuskiego Lata Filmowego jest wystawa zielonogórskiego fotografika Tomasza Gawałkiewicza, którą można oglądać w Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze.

Na wernisaż, dokumentującego od dziesięcioleci Lubuskie Lato Filmowe Tomasza Gawałkiewicza, przyszło wiele osób. Nie tylko wystawa robi na nich duże wrażenie, ale cenią samego autora:

Tomasz Gawałkiewicz nie ukrywał zadowolenia z tego, że tak wiele osób przyszło zobaczyć wystawę jego zdjęć. Opowiedział nam także o historii Lubuskiego Lata Filmowego:

Gawałkiewicz to ikona zielonogórskiej fotografii – mówi Leszek Kania dyrektor Muzeum Ziemi Lubuskiej:

 Wystawa jest także uwieńczeniem 50-lecia pracy dziennikarskiej zielonogórskiego fotografika.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku