°C

150 tysięcy złotych na sport w Iłowej

fot. K.Gonera
 

Gmina Iłowa informuje, że do 17 grudnia można składać wnioski na realizację zadań związanych ze sportem. W konkursie mogą wziąć udział między innymi stowarzyszenia i kluby sportowe. Łączna suma dofinansowania to ponad 150 tysięcy złotych.

Warunkiem dotacji jest wkład własny podmiotów na realizację zadania w wysokości co najmniej 20 procent. – Pieniądze można przeznaczyć między innymi na zakup sprzętu sportowego czy pokrycie kosztów organizacji zawodów – mówi burmistrz Paweł Lichtański:

– Z tych środków można także sfinansować stypendia sportowe i wynagrodzenie kadry szkoleniowej – dodaje Paweł Lichtański:

Dodajmy, że niezbędne dokumenty ubiegający się o dotacje mogą pobrać ze strony www.ilowa.pl.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku