°C

Policjanci sprawdzą, czy nosisz maseczkę

fot. KMP GORZÓW
 

Gorzowscy policjanci z drogówki oraz pracownicy Miejskiego Zakładu Komunikacji sprawdzają, czy gorzowianie korzystający z autobusów i tramwajów przestrzegają obowiązku zakładania maseczek. Dodatkowo sprawdzane jest, czy do takich zasad stosują się mieszkańcy, robiący zakupy, zwłaszcza w galeriach handlowych.

Jak informuje podkomisarz Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik Komendy Miejskiej Policji, większość kontroli kończy się pouczeniem. Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy wystawiane są mandaty, a te – za brak noszenia maseczki – mogą wynieść nawet do 500 złotych.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku