°C

Piernikowe warsztaty w bibliotece Papuszy

fot. K.Gonera
 

Miejska Biblioteka Publiczna imienia Papuszy w Żaganiu tętniła dziś pracą i przedświątecznymi zapachami. W placówce zorganizowano warsztaty zdobienia pierników.

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem najmłodszych czytelników. – Lukrowe prace smakowane były już w trakcie ich wykonywania. Dzieci zaangażowały się bardzo w kolorystykę dekoracji – podkreśla pracownik biblioteki Magdalena Sołtys:

– Dzieci świetnie sobie poradziły z zadaniem. Oczywiście nie obeszło się bez degustacji – mówi prowadząca zajęcia Joanna z cukierni Chatka Małgorzatki:

Najmłodsi uczestnicy spotkania mówią, że to dobra zabawa, ale warto czekać na końcowy efekt:

Dodajmy, że wykonane prace zawisną na domowych choinkach uczestników warsztatów.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku