°C

Kolejne, czwarte zwycięstwo zielonogórzan!

fot. Krystian Machalica
 

Futsaliści Eko-Pol AZS-u UZ odnieśli czwarte zwycięstwo w swoim czwartym meczu tego sezonu. Tym razem zielonogórzanie pokonali na wyjeździe WKS Śląsk Futsal Wrocław 5:2, co ciekawe grając w tym spotkaniu bez nominalnego bramkarza.

Dla akademików powinien być to ostatni mecz I rundy II-ligowych rozgrywek, jednak przypomnijmy, że jedno ze spotkań nie doszło do skutku, gdyż do hali UZ nie dotarli przyjezdni z MTS-u Knurów.

W każdym razie nasz zespół jest zdecydowanym liderem rozgrywek grupy III, a o meczu w stolicy Dolnego Śląska opowiedział nam trener Maciej Górecki:


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku