°C

Iłowskie spotkanie autorskie z Przemysławem Piotrowskim

fot. K.Gonera
 

Biblioteka Kultury w Iłowej zachęca do czytelnictwa. Tym razem o książkach porozmawiać będzie można z Przemysławem Piotrowskim. Autorskie spotkanie z pisarzem już w najbliższą środę.

Lubuski twórca znany jest z takich pozycji książkowych jak „Kod Himmlera”, „Droga do piekła”, czy serii political fiction „Radykalni”. – Wydarzenie będzie także okazją do promocji najnowszej publikacji autora – mówi Alicja Moneta z iłowskiej biblioteki:

– Rolą placówki jest popularyzacja czytelnictwa. Zachęcamy do tego w różny sposób, w zależności od wieku odbiorcy – dodaje Alicja Moneta:

Początek spotkania o godzinie 17.00.

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku