°C

Trwa odśnieżanie dróg i chodników

fot:E.Kobelak
 

W Gorzowie trwa odśnieżanie ulic i chodników. Większość głównych  dróg jest już mokra z delikatną warstwą błota pośniegowego. Ulice osiedlowe i boczne wciąż jeszcze czekają na swoja kolej, tam wciąż jeszcze bardzo ślisko.  Pracowity poranek mają wszyscy ci, którzy odpowiadają za odśnieżanie chodników.

Dla wielu z nich niedziela rozpoczęła się jeszcze przed świtem:

Tam gdzie chodniku już odśnieżone, piesi spacerują bez strachu, ale nie wszędzie tak jest:

Warto pamiętać i o tym, że planując dziś podróż autem trzeba wyjść z domu kilka minut wcześniej, by odśnieżyć samochód i warto zabrać ze sobą przedmioty, które nam ta pracę ułatwią, choć dziś niektórzy z kierowców odśnieżali auta po prostu  rękoma:

Ulice miasta odśnieża  11 pługopiaskarek .


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku