°C

„Przyjazna zima” dla osób bezdomnych

fot. KMP w Gorzowie Wlkp.
 

Gorzowscy policjanci zachęcają do udziału w akcji „Przyjazna zima”. Chodzi o zbiórkę rzeczy, które będą przekazane osobom bezdomnym. Pomóc może każdy. Wystarczy przynieść do komendy ciepłą odzież, żywność czy środki higieny osobistej.

Mówi podkomisarz Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie:

Dodatkowo funkcjonariusze współpracują z Gorzowskim Centrum Pomocy Rodzinie, Caritas i Ośrodkiem Pomocy Osobom Nietrzeźwym. Podczas codziennych patroli policjanci szczególną uwagę zwracają na osoby bezdomne.

Odzież i produkty dla osób bezdomnych w ramach akcji „Przyjazna zima” można przynosić do 16 grudnia do Komendy Miejskiej Policji przy ul. Wyszyńskiego.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku