°C

Poznaliśmy kolejnych „Nawigatorów Biznesu”

FOT. UM GORZÓW
 

Już po raz trzeci przyznano w Gorzowie nagrody gospodarcze „Nawigator biznesu MOF GW”. Przypomnijmy, konkurs jest wyróżnieniem dla najkorzystniejszych innowacyjnych i przyjaznych środowisku działań inwestycyjnych prywatnych przedsiębiorców z terenu Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Gorzowa Wielkopolskiego. Podzielony jest na kilka kategorii.

Tym razem w kategorii „Debiut” nawigatorami biznesu zostali domek wakacyjny ze Starego Polichna „Młyn na skraju lasu” oraz restauracja w Kłodawie „Lubię słodkie słone”. W kategorii „Stąd jestem” tytuł trafił do klubu sportowego Stal Gorzów. W kategorii „Biznes świadomy społecznie” nagroda została przyznana restauracji „Smaczna dieta”, oferującej catering w pudełku. „Kobietą biznesu” została Agnieszki Nasińska z firmy Hajduk, produkującej kominki i wkłady kominkowe. Ostatnią ocenianą kategorią w „Nawigatorze biznesu” jest „Mała firma roku”. Tu tytuł został przyznany „Ratownictwu medycznemu Gorzów” Roberta Sołtysa.

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku