°C

Laboratoria przyszłości w żagańskich szkołach

fot. K.Gonera
 

Kilkaset tysięcy złotych otrzymała Gmina Żagań o statusie miejskim na zakup pomocy dydaktycznych dla szkół podstawowych. W ramach rządowej pomocy pod nazwą „Laboratoria przyszłości” doposażenie zyska sześć żagańskich placówek oświatowych.

Za otrzymane środki każda ze szkół zyska sprzęt, który pomoże w edukacji uczniów. – Wielkość przyznanych na to pieniędzy zależy od ilości dzieci w danej szkole – podkreśla naczelnik Wydziału Oświaty w urzędzie miejskim Mariusz Krugły:

– W najbliższy wtorek dokonane zostaną zmiany w budżecie. Po czym środki przekazane będą podległym jednostkom – dodaje Mariusz Krugły:

Dodajmy, że przyznana kwota, to ponad 640 tysięcy złotych.

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku