°C

Caritas przygotuje paczki dla samotnych seniorów

Fot. A. Steciąg
 

Kilkuset lubuskich seniorów otrzyma w najbliższych dniach świąteczne paczki od Caritas. Wszystko w ramach akcji pod hasłem "Paczka dla samotnego seniora". W paczkach znajdą się m.in. produkty żywnościowe, które przydadzą się na wigilijnym stole.

Jak mówi Sylwia Grzyb z Caritas diecezji zielonogórsko – gorzowskiej, otrzymają je nie tylko samotni seniorzy, lecz także ci, których po prostu nie stać na świąteczne zakupy:

Sylwia Grzyb podkreśla, że zainteresowanie akcją jest bardzo duże. Co ważne, po paczki mogą się zgłaszać nie tylko potrzebujący seniorzy – Caritas czeka też np. na zgłoszenia od sąsiadów takich samotnych osób:

Dodajmy, że wszystkie informacje na temat akcji „Paczka dla samotnego seniora”, wraz z numerami telefonów, pod które można dzwonić w sprawie paczek, znajdują się na stronie internetowej diecezjalnej Caritas: www.caritaszg.pl

 

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku