°C

Ścieżka rowerowa nad jezioro

UG Skąpe

W gminie Skąpe powstaje ścieżka rowerowa do wypoczynkowej miejscowości Ołobok i dalej do Kalinowa, gdzie znajduje się popularne pole golfowe.Prace są już mocno zaawansowane. Zrealizowane zostały roboty ziemne oraz położony został krawężnik. Kostka brukowa, z której zbudowana będzie ścieżka, jest już wyłożona do połowy planowanego odcinka.

– Pozostaje do wykonania odwodnienie oraz roboty wykończeniowe wraz z montażem elementów bezpieczeństwa. Prace mają zostać zakończone do połowy lipca – informuje Zbigniew Woch, wójt Skąpego.

 

 

Pojawił się jednak innym problem. Otóż, istniejąca już część ścieżki wykonana jest w technologii szutrowej i wymaga już remontu. Ten będzie realizowany w 2019 roku. Wówczas, zapewne trasa otrzyma nawierzchnię asfaltową.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.