°C

Ścieżka rowerowa nad jezioro

UG Skąpe
 

W gminie Skąpe powstaje ścieżka rowerowa do wypoczynkowej miejscowości Ołobok i dalej do Kalinowa, gdzie znajduje się popularne pole golfowe.Prace są już mocno zaawansowane. Zrealizowane zostały roboty ziemne oraz położony został krawężnik. Kostka brukowa, z której zbudowana będzie ścieżka, jest już wyłożona do połowy planowanego odcinka.

– Pozostaje do wykonania odwodnienie oraz roboty wykończeniowe wraz z montażem elementów bezpieczeństwa. Prace mają zostać zakończone do połowy lipca – informuje Zbigniew Woch, wójt Skąpego.

 

 

Pojawił się jednak innym problem. Otóż, istniejąca już część ścieżki wykonana jest w technologii szutrowej i wymaga już remontu. Ten będzie realizowany w 2019 roku. Wówczas, zapewne trasa otrzyma nawierzchnię asfaltową.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka