°C

Łączą nas ludzie i miejsca w kulturze

fot. A.Dobosiewicz
 

Stowarzyszenie świętego Eugeniusza de Mazenoda wydało biuletyn zatytułowany "Łączą nas ludzie i miejsca w kulturze". Wydawnictwo powstało pod redakcją Hanny Kaup, a jego promocja odbyła się w gorzowskiej bibliotece.

W publikacji znalazły się wywiady między innymi z Jerzym Gąsiorkiem, Michałem Bajsarowiczem czy księdzem Jerzym Hajdugą. – Biuletyn na charakter regionalny – mówi Anna Jakubowska ze Stowarzyszenia świętego Eugeniusza de Mazenoda.

Biuletyn zatytułowany „Łączą nas ludzie i miejsca w kulturze” jest czwartym wydanym przez Stowarzyszenie świętego Eugeniusza de Mazenoda. Liczy 52 strony, tekstom towarzyszą liczne zdjęcie.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku