°C

Wielopoziomowy parking nadal w planach LUW

fot:E.Kobelak
 

Lubuski Urząd Wojewódzki nie rezygnuje z planów wybudowania wielopoziomowego parkingu. Parking miałby powstać między urzędem wojewódzkim, skarbówką a sanepidem. Planuje się, że miałby 4 pietra na około 250 aut. W tym roku nie udało się rozstrzygnąć przetargu na tę inwestycję, ale urząd planuje kolejne podejście.

 -Prace trwają i mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie widoczny ich postęp- mówił dziś w Radiu Gorzów Karol Zieleński, dyrektor biura wojewody lubuskiego:

Celem projektu jest zapewnienie odpowiedniej liczby miejsc dla klientów i pracowników urzędu oraz innych okolicznych instytucji i firm. Urząd Wojewódzki planuje budowę parkingu w modelu partnerstwa publiczno-prywatnego.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku