°C

Wiosna bez Warty? „Finanse nam się nie zgadzają”

fot. Filip Górecki
 

Piłkarze Warty Gorzów zimę spędzą w strefie spadkowej III ligi co oczywiście nie jest wymarzonym scenariuszem dla prezesa i głównego sponsora klubu.

Zbigniew Pakuła mówi jednak, że rozważa nawet wycofanie drużyny z rozgrywek. Kluczowa w tej kwestii ma być deklaracja władz miasta na jakie wsparcie Warta będzie mogła liczyć w przyszłym roku:

Zakładając jednak, że do tego nie dojdzie wiemy już, że w rundzie wiosennej trenerem miałby pozostać Mykoła Dremluk, z którym prezes Pakuła jest już po rozmowie. Nie wiadomo jednak jakie decyzje kadrowe zapadną. Nieoficjalnie wiemy, że mocno rozważane jest pozbycie się najbardziej kosztownych zawodników z zewnątrz i powrót tych, którzy są na wypożyczeniach w innych klubach. Więcej szans mieliby też dostać młodzi piłkarze występujący na co dzień w drugiej drużynie w klasie okręgowej. Wszystkie decyzje mają jednak zapaść na początku grudnia.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku