°C

Żagański ŻWIK laureatem konkursu o bezpieczeństwie pracy

Fot. UM Żagań
 

Od wielu lat Państwowa Inspekcja Pracy organizuje konkurs pod nazwą „Pracodawca-organizator pracy bezpiecznej”. W tym roku w etapie wojewódzkim w kategorii średnich zakładów pierwsze miejsce przypadło żagańskiej spółce.

– To wielkie wyróżnienie oraz motywacja do dalszego działania, bo obsługujemy ponad trzydzieści tysięcy osób – mówi Cyprian Maszlong, prezes Żagańskich Wodociągów i Kanalizacji, laureat tegorocznego konkursu:

– W codziennej działalności spółki oprócz wykonania zadania liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo pracowników – dodaje prezes Maszlong:

Dodajmy, że żagański ŻWIK powstał w 2010 roku.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku