°C

Termomodernizacja świetlicy w Mirostowicach Dolnych

fot. K.Gonera
 

Trwają prace przy termomodernizacji budynku świetlicy i biblioteki w Mirostowicach Dolnych. To jedna z najbardziej kosztownych inwestycji żarskiej gminy. Koszt zadania to ponad 1,5 miliona złotych.

W zeszłym roku zabezpieczono obiekt przed pękaniem. Udrożniona została także kanalizacja deszczowa. – Obecnie wykonywane prace, to ocieplanie ścian, naprawa dachu oraz odnowienie kotłowni – podkreśla wójt gminy Leszek Mrożek:

W kilku miejscowościach gminy stanęły także 74 nowe lampy ledowe. – Jaśniej będzie w Grabiku, Olbrachtowie, Mirostowicach Dolnych, Dąbrowcu oraz Złotniku – dodaje wójt:

Dodajmy, że w ramach zadania łącznie położono ponad 2,5 tysiąca metrów kabli.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku